Logistyka transportu

Logistyka transportu
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Logistyka transportu (8)Każdy przedsiębiorca, prowadzący własną działalność gospodarczą w zakresie produkcji bądź usług transportowych, ma świadomość jak istotnym elementem prowadzonych działań jest logistyka.
Logistyka transportu w firmie, która korzysta z rozwiązania w postaci własnej floty samochodowej, to klucz do sukcesu. Jest to obszar, w którym należy uwzględnić ogromną ilość przeróżnych elementów, czynników i zmiennych. Wiadomo bowiem, że kiedy mamy do czynienia z planowaniem dystrybucji bądź dostaw, trzeba wziąć pod uwagę zasób ludzki, jakim dysponujemy, w postaci kierowców, ilość, jakość i stan floty samochodowej, warunki, jakie panować będą na zaplanowanej trasie, koszty które wiązać się będą bezpośrednio z transportem i wiele innych. W zależności od rodzaju przewożonego towaru, należy uwzględnić również warunki szczególne ich przewozu.
Nie jest to zatem zadanie łatwe dlatego tak istotne jest zatrudnienie do działu logistyki w przedsiębiorstwie osoby, która oprócz gruntownego wykształcenia posiada również praktykę, która gwarantuje sukces.

Podobne wpisy o samochodach:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: Fotoprzekaźnik przeciwsobny, baront schody, markizy Kęty, fluorokrzemian glinu, Szamba Betonowe Brzozów, rozstępy biceps, GAP Fakturowy BMW, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Minikoparka Gorlice, zeltiq Warszawa, Tynk mozaikowy Lakma

Komentarze i opinie:

Podobne artykuły:

  • Stacja kontroli pojazdów Chorzów

    Wielu kierowców zdaje sobie pytanie jak przygotować się do badania technicznego naszego samochodu. Przede wszystkim zacznijmy od sprawdzenia, kiedy takie badanie będziemy musieli zrobić. W przypadku samochodów nowych, pierwsze badanie będzie nas obowiązywać dopiero po trzech latach od daty zakupu. Następne po kolejnych dwóch, a później już co rok. Odstępstwo przewidziano jedynie dla posiadaczy samochodów…

    Read more
  • ALUFELGI

  • Wycieraczki samochodowe