Samochody dostawcze

Samochody dostawcze
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Samochody dostawcze (7)Każdy, kto kiedykolwiek posiadał jakikolwiek samochód zna kilka podstawowych prawd o samochodach:

1. Mechanik nigdy nie mówi o wszystkich usterkach.

2. Usterka zawsze kosztuje dokładnie dwa razy więcej niż się spodziewamy.

3. Usterka zawsze jest większa niż nam się wydaje.

4. Im większy i droższy samochód tym droższa naprawa usterki.

Dlaczego to wszystko piszę i do czego dążę? Otóż każdy kto prowadził kiedykolwiek biznes wie, że najgorsze typy usterek mają samochody dostawcze. Te usterki nie tylko są kosztowne – bo to rzecz jasna najmniejszy problem, są również a może przede wszystkim mądre. To usterki, które doskonale znają swoją rolę, potrafią wykryć kiedy właśnie wieziemy jakiś drogi ładunek i właśnie wtedy wyskoczyć. Idealnie co do minuty w momencie, kiedy pozostawienie samochodu na poboczu jest albo niemożliwe, albo cały zakupiony towar musi być dowieziony jak najszybciej, bo np. się zepsuje.

Można sobie żartować i mówić,że tak to już jest używanymi samochodami dostawczymi, jednak należy pamiętać, że auto, o które dbamy potrafi posłużyć o wiele dłużej. Nie ma sensu oszczędzać na przeglądach, dla własnego bezpieczeństwa.

Podobne wpisy o samochodach:

about author

admin

related articles

Komentarze i opinie:

Podobne artykuły:

  • Sportowa rywalizacja kierowców na torze

    Jazda samochodem wyzwala w nas wiele emocji, nie zawsze tych pozytywnych, czego możemy doświadczyć na naszych drogach. Często widzimy sytuacje, w których dochodzi do nerwowych sytuacji. Warto by było, aby te emocje zostawić gdzieś obok i skupić się tylko i wyłącznie na bezpiecznej podróży, jednak nie zawsze się to udaje. W takim wypadku, warto udać…

    Read more
  • Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

  • Transport mebli Katowice